Last and First Men • Online Film • DVD • Blu-ray

• 2020
  • 70 min

Last and First Men

O čem je celý film Last and First Men 2020 online?

V daleké budoucnosti se lidská rasa ocitá na hraně zániku. Z její bývalé slávy zbývají už jen osamělé a surreálné monumenty, které vysílají naléhavá poselství do prázdnoty vesmíru. Jediný, posmrtně dokončený film vlivného islandského skladatele Jóhanna Jóhannssona je originální audiovizuální hypnotickou sci-fi básní, ve které se reálné brutalistní betonové ornamenty mění ve zneklidňující objekty z daleké budoucnosti. Kontrastní černobílé záběry 70mm IMAX kamery Sturly Brandth Grøvlena ve spojení s majestátním minimalismem Jóhanssonovy hudby mění film v unikátní zážitek mimo povědomý čas a prostor. (Artcam Films) Zapomeňte na nudu a vydejte se na nekonečné filmové dobrodružství. Naše webové stránky vám nabízejí široký výběr filmů a seriálů v češtině, které zaručeně potěší vaše filmové nadšení. Bez čekání, bez omezení a s nulovými náklady. Odpočiňte si, přepněte na naši stránku a ponořte se do filmového světa, který vás zcela pohltí!

Kde sledovat celý film Last and First Men 2020 online?

Last and First Men online je skvělé Mysteriózní / Sci-Fi / Fantasy / Experimentální

video Chcete si užít Last and First Men? Naše webové stránky vám umožní vytvořit nezapomenutelný zážitek sledování filmů přímo z pohodlí vašeho gauče. Sledujte nejnovější filmy a televizní seriály v češtině bez omezení a bezplatně. Přijďte a připojte se k naší komunitě filmových nadšenců!Nudíte se ve volném čase? Máme pro vás řešení! Zkuste naši webovou stránku, která nabízí široký výběr filmů a seriálů v češtině. Od klasiky až po nejnovější blockbusterové hity, naše databáze vás překvapí svou rozmanitostí. Bez omezení, bez registrace a s nulovými náklady. Sledujte filmy online ještě dnes a nechte svou představivost ožít!

Last and First Men Celý film má opravdu dobré obsazení

Film je stále ve výrobě, ale jsme rádi, že se můžeme podělit o to, o čem bude! Pojďme se podívat na předběžné datum vydání, trailer a synopse. Datum vydání: leden 2020 Trailer k filmu, trailer: Již brzy! Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, na čem jsme pracovali. Souhrn: Příběh vypráví o čtyřčlenné rodině na dovolené, která se rozhodne utratit

Last and First Men 2020 HD CZ