Rocky III • Online Film • DVD • Blu-ray

• Drama , Sport & Fitness
  • 1982

Rocky III

O čem je celý film Rocky III 1982 online?

Třetí pokračování legendární série. Rocky se po vítěztví nad Apollem Creedem v odvetě stal mistrem světa v těžké váze. Vyhrává jeden zápas za druhým, kupuje nový dům a věci o kterých se mu nikdy nesnilo. Na scénu přichází ale nový vyzyvatel, hrozivý Clubber Lang. Mick se dlouho snaží aby k tomuto zápasu mezi ním a Rockym vůbec nedošlo, ale potom co Lang Rockyho veřejně poníží a zesměšní, dochází k obávanému střetnutí. V něm Rocky ale krutě prohrává ve druhém kole K.O. K tomu umírá i Mick a Rocky chce skončit s kariérou, v tom ho ale nečekaně podpoří Apollo Creed, ten věří že Rocky neřekl poslední slovo a trénuje ho na vyčerpávající odvetu, bude Rocky staronovým mistrem světa, nebo Clubber Lang opět zvítězí a pošle Rockyho definitivně do důchodu jako vyhaslou sopku? Zapomeňte na nudu a vydejte se na nekonečné filmové dobrodružství. Naše webové stránky vám nabízejí široký výběr filmů a seriálů v češtině, které zaručeně potěší vaše filmové nadšení. Bez čekání, bez omezení a s nulovými náklady. Odpočiňte si, přepněte na naši stránku a ponořte se do filmového světa, který vás zcela pohltí!

Kde sledovat celý film Rocky III 1982 online?

Rocky III online je skvělé Drama , Sport & Fitness

video Chcete si užít Rocky III? Naše webové stránky vám umožní vytvořit nezapomenutelný zážitek sledování filmů přímo z pohodlí vašeho gauče. Sledujte nejnovější filmy a televizní seriály v češtině bez omezení a bezplatně. Přijďte a připojte se k naší komunitě filmových nadšenců!Nudíte se ve volném čase? Máme pro vás řešení! Zkuste naši webovou stránku, která nabízí široký výběr filmů a seriálů v češtině. Od klasiky až po nejnovější blockbusterové hity, naše databáze vás překvapí svou rozmanitostí. Bez omezení, bez registrace a s nulovými náklady. Sledujte filmy online ještě dnes a nechte svou představivost ožít!

Rocky III Celý film má opravdu dobré obsazení

Film je stále ve výrobě, ale jsme rádi, že se můžeme podělit o to, o čem bude! Pojďme se podívat na předběžné datum vydání, trailer a synopse. Datum vydání: leden 1982 Trailer k filmu, trailer: Již brzy! Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme, na čem jsme pracovali. Souhrn: Příběh vypráví o čtyřčlenné rodině na dovolené, která se rozhodne utratit

Rocky III 1982 HD CZ