Mladí hasiči

Právě probíhá NÁBOR DĚTÍ ve věku od 6 do 15 let pro rozšíření kolektivu našich mladých hasičů!

Kdy a kde děti trénují?

Tréninky mladých hasičů probíhají každý čtvrtek od 17:30 do 19:00. Místo je závislé na počasí a ročním období. V případě hezkého počasí a denního světla se tréninky konají venku na TJ Kotva Braník, příp. na ABC Braník. Jakmile začne zima nebo bude pršet, tréninky probíhají v tělocvičně na TJ Kotva Braník nebo v naší klubovně, kde se věnujeme teoretické přípravě..

TJ Kotva Braník

ABC Braník

Klubovna Branická

Co je náplní tréninků a schůzek?

• znalosti z oblasti PO (požární ochrany),
  • tábornické dovednosti (uzlování, orientace v terénu…),
  • první pomoc a zdravověda,
  • disciplíny TFA železného hasiče,
  • disciplíny PLAMEN (požární útok CTIF, ZPV – závod požárnické všestrannosti, atd.),
  • zajímavé exkurze,
  • pohybové a jiné hry,
  • kreslení a malování do soutěže POOD (požární ochrana očima dětí),
  • a další…

Co se bude platit?

Jako každý člen SDH Praha – Braník musí i děti hradit členské příspěvky ve výši 300,-/kalendářní rok

Pokud byste nám ale chtěli přispět i na plynulý chod sboru nějakým darem (nejen finančním), budeme Vám vděční. Pro dary všeho druhu na nás naleznete kontakt (vč. bankovního spojení) v sekci Kontakty.

Jak nás můžete kontaktovat?

Mladí hasiči SDH Praha – Braník

e-mail: mladihasici@hasicibranik.cz

mob.: +420 724 478 571

FB: Mladí hasiči Braník (@MHBranik)